Certyfikat Kompetencji Zawodowych
Przewoźnika Drogowego

transport rzeczy, osób i spedycja

Terminy szkoleń 2020

LUBLIN 06.11.2020 do  08.11.2020 (RZECZY,OSÓB)
RZESZÓW 20.11..2020 do  22.11.2020 (trzy dni)
KATOWICE 23.10.2020 do  25.10.2020 (trzy dni)
BIAŁYSTOK 06.11.2020 do   08.11.2020 (trzy dni)
KALISZ 27.11.2020 do  29.11.2020 (trzy dni)
SZCZECIN 18.12.2020 do   20.12.2020 (trzy dni)

 

(+48) 536-499-499

            

            biuro@koal.com.pl
          pn - pt  8:00 - 18:00
          sob.    zamknięte
 

Kurs kompetencji zawodowych

Jako firma szkoleniowa z długotletnim stażem na rynku zapraszamy na kurs przygotowujący do zdania egzaminu na Certyfikat Komepetencji Zawodowych przewoźnika drogowego organizowanego przez ITS. Dzięki nabytemu doświadczeniu prowadzone przez nas szkolenia są wysoce merytoryczne, a wiedza przekazywana jest w ciekawy i przystępny sposób. Śledzimy rynek tansportowy, co pozwala nam być zawsze na bieżąco z nowymi przepisami i pojawiającymi się ciągne zmianami. O wszystkich nowinkach informujemy naszych kursantów, aby z organizowanego kursu mogli wynieść jak najwięcej cennych informacji. Jesteśmy tu dla Was – oprócz prowadzonych wykładów, omawiamy i wyjaśniamy pojawiające się problemy i pytania, które się nasuwają podczas szkoleń.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Aby stać się kursantem należy spełnić jeden, podstawowy warunek – mieć ukończone 18 lat. Uwaga! Nie ma innych wymogów – wbrew temu, co podają inne firmy! W myśl obowiązującego prawa, które obejmuje całą Unię Europejską do egzaminu, a wcześniej kursu może przystąpić każda, pełnoletnia osoba.

Kto powinien przystąpić do kursu?

Kurs przygotowujący do egzaminu na Certyfikat Komepetencji Zawodowych dedykowany jest wszystkim tym osobom, które aktualnie lub w przyszłości mają lub będą miały do czynienia z transportem. Takim dokumentem powinna legitymować się osoba, która prowadzi lub planuje założyć firmę transportową, współmałżonek takiej osoby. Każdy, kto wiąże swoją karierę zawodową z wykonywaniem zawodu przewoźnika drogowego lub ubiegał się będzie o licencję spedycyjną, licencję transportową na kraj czy też międzynarodową licencje transportową. Krótko mówiąc, kurs dostarcza wielu cennych informacji, a sam certyfikat ułatwia znalezienie pracy w zawodach związanych z transportem.

Jak długo trwa kurs?

Każdy organizowany przez firmę KOAL kurs obejmuje od 32 do max. 40 godzin. Rozłożone jest to na 3 dni/4 dni szkoleniowe i zwykle są to: piątek, sobota, niedziela. Naszym zdaniem, tak rozłożona w czasie nauka przynosi najlepsze efekty i jest wygodna dla naszych kursantów.

Gdzie prowadzimy kursy?

Co kursanci otrzymują w cenie szkolenia?

Po pierwsze porcję solidnej wiedzy i nie są to zwykłe materiały szkoleniowe ale specjalnie przygotowane zeszyty z najważniejszymi informacjami – można powiedzieć esencja wiedzy. Dodatkowo każda osoba otrzymuje, nasz autorski zestaw 1811 pytań i odpowiedzi oraz 3 zeszyty ze zbiorem ok. 100 pytań i odpowiedzi. Dodajemy także zadania opisowe ze wszystkich 5 części, jakie pojawiają się na egzaminie, kolejne 4 zeszyty. Wszystkie materiały są przez nas na bieżąco uaktualniane, co eliminuje ryzyko nauki nieprawidłowych odpowiedzi.

Co należy zabrać na kurs?

Jedyne co powinni posiadać kursanci to dokument potwierdzający ich tożsamość – dowód osobisty lub paszport oraz kalkulator i przybory do pisania.

Jaka jest zdawalność egzaminu po odbyciu naszego kursu?

Naszym kursantom gwatantujemy zdawalność na najwyższym poziomie, co potwierdzają pozytywne opinie o naszej firmie. Średnio na 30-osobową grupę zdaje aż 28 osób, z czego pozostaje 2 zdają egzamin przy drugim podejściu. Jest to dla nas powód do dumy i sygnał, że trud, jaki wkładamy w przygotowanie materiałów i formy w jakich prowadzimy szkolenia są skuteczne.

Jakie są opłaty związane z kursem?

  • Opłata za kurs na Certyfikat Komepetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy oraz Spedycja 1400 zł
  • Opłata za kurs na Certyfikat Komepetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Osób 1400 zł

Opłaty na rzecz Instytutu Transportu Samochodowego:

  • Opłata za egzamin i wydanie Certyfikatu 800 zł
  • Opłata za egzamin poprawkowy 500 zł

 

© Koal - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Użytkownicy odwiedzający obecnie stronę: 3
Strona była oglądana: 1713571 razy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij