Certyfikat kompetencji zawodowych
przewoźnika drogowego

transport rzeczy, osób i spedycja

Terminy szkoleń 2018

LUBLIN brak miejsc  do 01.01.2019
RZESZÓW brak miejsc do 01.01.2019
PLESZEW brak miejsc do 01.01.2019
POZNAŃ brak miejsc do 01.01.2019
KATOWICE brak miejsc do 01.01.2019

 

(+48) 536-499-499

          biuro@koal.com.pl
          pn - pt 8:00 - 16:00
          sob.      9:00 - 14:00
 

 

Kurs kompetencji zawodowych

Jako firma szkoleniowa z długotletnim stażem na rynku zapraszamy na kurs przygotowujący do zdania egzaminu na Certyfikat Komepetencji Zawodowych przewoźnika drogowego organizowanego przez ITS. Dzięki nabytemu doświadczeniu prowadzone przez nas szkolenia są wysoce merytoryczne, a wiedza przekazywana jest w ciekawy i przystępny sposób. Śledzimy rynek tansportowy, co pozwala nam być zawsze na bieżąco z nowymi przepisami i pojawiającymi się ciągne zmianami. O wszystkich nowinkach informujemy naszych kursantów, aby z organizowanego kursu mogli wynieść jak najwięcej cennych informacji. Jesteśmy tu dla Was – oprócz prowadzonych wykładów, omawiamy i wyjaśniamy pojawiające się problemy i pytania, które się nasuwają podczas szkoleń.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Aby stać się kursantem należy spełnić jeden, podstawowy warunek – mieć ukończone 18 lat. Uwaga! Nie ma innych wymogów – wbrew temu, co podają inne firmy! W myśl obowiązującego prawa, które obejmuje całą Unię Europejską do egzaminu, a wcześniej kursu może przystąpić każda, pełnoletnia osoba.

Kto powinien przystąpić do kursu?

Kurs przygotowujący do egzaminu na Certyfikat Komepetencji Zawodowych dedykowany jest wszystkim tym osobom, które aktualnie lub w przyszłości mają lub będą miały do czynienia z transportem. Takim dokumentem powinna legitymować się osoba, która prowadzi lub planuje założyć firmę transportową, współmałżonek takiej osoby. Każdy, kto wiąże swoją karierę zawodową z wykonywaniem zawodu przewoźnika drogowego lub ubiegał się będzie o licencję spedycyjną. Krótko mówiąc, kurs dostarcza wielu cennych informacji, a sam certyfikat ułatwia znalezienie pracy w zawodach związanych z transportem.

Jak długo trwa kurs?

Każdy organizowany przez firmę KOAL kurs obejmuje od 32 do max. 40 godzin. Rozłożone jest to na 4 dni szkoleniowe i zwykle są to: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek. Naszym zdaniem, tak rozłożona w czasie nauka przynosi najlepsze efekty i jest wygodna dla naszych kursantów.

Gdzie prowadzimy kursy?

 • Lublin
 • Katowice
 • Rzeszów
 • Poznań
 • Pleszew
 • Radom
 • Łódź
 • Białystok

Co kursanci otrzymują w cenie szkolenia?

Po pierwsze porcję solidnej wiedzy i nie są to zwykłe materiały szkoleniowe ale specjalnie przygotowane zeszyty z najważniejszymi informacjami – można powiedzieć esencja wiedzy. Dodatkowo każda osoba otrzymuje, nasz autorski zestaw 1811 pytań i odpowiedzi oraz 3 zeszyty ze zbiorem ok. 100 pytań i odpowiedzi. Dodajemy także zadania opisowe ze wszystkich 5 części, jakie pojawiają się na egzaminie, kolejne 4 zeszyty. Wszystkie materiały są przez nas na bieżąco uaktualniane, co eliminuje ryzyko nauki nieprawidłowych odpowiedzi.

Co należy zabrać na kurs?

Jedyne co powinni posiadać kursanci to dokument potwierdzający ich tożsamość – dowód osobisty lub paszport oraz kalkulator i przybory do pisania.

Jaka jest zdawalność egzaminu po odbyciu naszego kursu?

Naszym kursantom gwatantujemy zdawalność na najwyższym poziomie, co potwierdzają pozytywne opinie o naszej firmie. Średnio na 30-osobową grupę zdaje aż 28 osób, z czego pozostaje 2 zdają egzamin przy drugim podejściu. Jest to dla nas powód do dumy i sygnał, że trud, jaki wkładamy w przygotowanie materiałów i formy w jakich prowadzimy szkolenia są skuteczne.

Jakie są opłaty związane z kursem?

 • Opłata za kurs na Certyfikat Komepetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy oraz Spedycja 1400 zł
 • Opłata za kurs na Certyfikat Komepetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy, Spedycja i Osób 2200 zł

Opłaty na rzecz Instytutu Transportu Samochodowego:

 • Opłata za egzamin i wydanie Certyfikatu 800 zł
 • Opłata za egzamin poprawkowy 500 zł

 

© Koal - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Użytkownicy odwiedzający obecnie stronę: 3
Strona była oglądana: 1550240 razy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij