536-499-499 biuro@koal.com.pl

Rzeszów

Rzeszów

Zapraszamy do udziału w kursie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Rzeszowie, Będzie to trzydniowy kurs, trwający około 30 godzin.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że taka formuła jest zarówno przyjazna dla kursantów, jak i pozwala na kompleksowe przygotowanie się do egzaminu. Potwierdzają to opinie naszych dotychczasowych kursantów, jak i procent zdawalności − ponad 90% naszych kursantów zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym już w pierwszym podejściu!
Firma transportowo spedycyjna Omega Pilzno przeszkoliła około 50 osób w naszej firmie ale to jedna z nielicznych firm z Podkarpacia .Łącznie przeszkoliliśmy około 2400 firmy z całego województwa. 

Bardzo nas cieszy fakt, że na szkoleniu jest 75% uczestników którzy trafiają do nas z tak zwanej „poczty pantoflowej”.  Fakt ten jest podziękowaniem ze strony osób które uczyły się w naszej firmie , zdały egzamin na Certyfikat Kompetencji Zawodowych z wynikiem pozytywnym  czyli nasza praca i serce jakie wkładamy w przygotowanie kursantów jest docenione.

Proszę pamiętać ,że z kursu może skorzystać jak i przystąpić do egzaminu na CKZ/CPC osoba która ukończyła 18 lat.

Nasza oferta skierowana jest do osób realizujących swoją zawodową karierę w branży transportowej. Kurs przygotowuje do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy oraz Spedycji i takiegoż certyfikatu dotyczącego Przewozu Osób. Dokumenty te pozwalają na prowadzenie działalności gospodarczej w branży transportowej.

Certyfikatu potrzebują przewoźnicy drogowi, a także osoby, które w przyszłości będą ubiegać się o uzyskanie licencji transportowej krajowej, transportowej międzynarodowej, czy spedycyjnej jak również osoby które szukają pracy w branży transportowej.

W zakładce cennik znajdują się aktualne informacje o kosztach kursu, jak i egzaminu i wydania certyfikatu w Instytucie Transportu Drogowego. Pod tym linkiem mogą Państwo zapoznać się z opiniami naszych kursantów.

5/5 - (1 vote)