536-499-499 biuro@koal.com.pl

Poznań

Poznań

Już niebawem, odbędzie się szkolenie przygotowujące do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Poznaniu. Organizowane przez naszą firmę szkolenia, od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na ogromną zdawalność egzaminu w ITS naszych kursantów .

Zawdzięczamy to naszemu bogatemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz przyjaznej atmosferze. Czasami mamy wrażenie ,że nam bardziej zależy aby kursant zdał egzamin na certyfikat kompetencji z wynikiem pozytywnym niż jemu samemu. Oprócz ogromnej pracy my naprawdę wkładamy serce od 20 lat w to co robimy i nic tego nie zmieni.

W tym miejscu możesz zapoznać się z opiniami naszych dotychczasowych kursantów.

Ponad 90% naszych kursantów zdaje egzamin już w pierwszym podejściu!
Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy oraz Spedycja i Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Osób to dokumenty niezbędne w prowadzeniu działalności w branży transportowej.

Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie 18 roku życia.

Jeśli planujesz rozwój własnej firmy transportowej, chcesz zostać przewoźnikiem drogowym, lub w przyszłości ubiegać się będziesz o licencję spedycyjnątransportową krajową, lub międzynarodową ,to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kurs trwa około 30 godzin i najczęściej prowadzimy go w systemie weekendowym.  Aktualne stawki za egzamin w Instytucie Transportu Drogowego i wydanie certyfikatu, a także informacje na temat kosztów kursu znajdują się w zakładce cennik.

CPC Poznań zapraszamy do udziału w kursie.

Dziękujemy!