536-499-499 biuro@koal.com.pl

Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn to kolejne miasto na mapie organizowanych przez nas kursów.

Rozpoczynamy niedługo trzydniowy kurs przygotowujący do uzyskania Certyfikatów Kompetencji Zawodowych w Olsztynie. Trwające około 30 godzin wykłady pozwalają na odpowiednie przygotowanie się do egzaminu w Instytucie Transportu Drogowego.

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością naszych kursów. Ponad 90% naszych kursantów zdaje egzamin w pierwszym podejściu. 

Kurs skierowany jest do osób pragnących rozwijać swoją karierę w branży transportowej. Certyfikaty niezbędne są przy prowadzeniu działalności w zakresie przewozu osób i rzeczy, a także przy ubieganiu się o uzyskanie licencji spedycyjnej i transportowej (krajowej lub międzynarodowej).

Jedynym warunkiem przystąpienia do egzaminu jest pełnoletność.

Jest nam niezmiernie miło gościć na na naszych kursach drugie pokolenie transportu i spedycji. Kilkanaście lat wstecz uczyliśmy tatusiów i mamusie teraz przychodzą ich dzieci a my dziękujemy ,że nie zapomnieli o nas . Potwierdza się fakt ,że jeśli wkładasz całą swoją wiedzę i przekażesz ja swoim sercem to nigdy o tobie nie zapomną. A my tak właśnie uczymy.(A nie sztuka dla sztuki)

Kursem mogą być także zainteresowani małżonkowie osób pracujących w transporcie, ze względu na możliwość  zarządzania operacjami transportowymi. Jednym słowem żona lub mąż  odbywa kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz przystępuje do egzaminu w ITS, otrzymuje Certyfikat Przewoźnika i na jej/jego podstawie współmałżonek składa dokumenty do uzyskania Licencji transportowej czy też licencji spedycyjnej.

Aktualny cennik zawierający koszt kursu oraz opłaty na rzecz Instytutu Transportu Drogowego znajdą Państwo pod tym linkiem. Zachęcamy także do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych kursantów.

Zapraszamy do CPC Olsztyn!

Dziękujemy!