536-499-499 biuro@koal.com.pl

Lublin

Lublin

Firma KOAL od wielu lat organizuje szkolenia i kursy pozwalające uzyskać wymagane w transporcie certyfikaty. Obecnie wznawiamy organizowanie szkoleń, a pierwsze z nich odbędzie się  już niedługo w Lublinie – sprawdź oferowane terminy w górnej części strony.

Certyfikat kompetencji zawodowych to niezbędny dokument pozwalający na prowadzenie działalności w zakresie transportu osób i rzeczy. Jedynym warunkiem, aby móc przystąpić do kursu jak i egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych zwany często CKZ lub CPC  jest pełnoletniość (18 lat –ukończone).

W województwie lubelskim z naszych kursów korzysta około 300 firm transportowych rocznie. Ogólnie przeszkoliliśmy około 3600 osób z woj. lubelskiego . Grupy z Lublina zajmują zawsze  najwyższy poziom zdawalności CKZ/CPC w Polsce!  Mowa o egzaminie w ITS  w Warszawie.

Trwający maksymalnie 40 godzin kurs, realizowany najczęściej w ciągu trzech dni pozwala na opanowanie wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu. Ponad 90% naszych kursantów zdaje egzamin w pierwszym podejściu!

Sprawdź, gdzie w najbliższym czasie organizowane będą nasze kursy. Możesz także zapoznać się z opiniami naszych dotychczasowych kursantów, co pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości.

Ważne: Aktualne opłaty za kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy oraz Spedycja i za kurs na Certyfikat Przewoźnika Osób znajdują się w zakładce cennik. Znajdą tam Państwo również informację o opłatach na rzecz Instytutu Transportu Drogowego, związanych z egzaminem i wydaniem certyfikatu.

Dziękujemy!