536-499-499 biuro@koal.com.pl

Katowice

Trzydniowy kurs przygotowujący do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Katowicach to efektywna droga do uzyskania dodatkowych umiejętności.

Trwający około 30 godzin instruktaż pozwala na kompleksowe przygotowanie do egzaminu. Wielokrotnie przekonaliśmy się o skuteczności takiego nauczania. Kurs realizowany najczęściej w weekend, pozwala na odpowiednie przygotowanie i nie koliduje z obowiązkami dnia codziennego.

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością kursu. Ponad 90% naszych kursantów zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym w pierwszym podejściu.

Z naszych kursów skorzystało wiele dużych firm transportowo spedycyjnych takich jak Deltatrans  po jednoosobowe przedsiębiorstwa transportowe których z względu na ilość nazw trudno przytoczyć.

Łącznie przygotowaliśmy do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych około 950 firm , 4100 osób z całego Śląska.
Osoby zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej w branży transportowej mogą potrzebować Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeczy oraz Spedycji, lub Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Osób. Dokument ten niezbędny jest dla przewoźników drogowych oraz otwiera drogę do ubiegania się o licencję spedycyjną, transportową (krajową lub międzynarodową).

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych kursantów oraz sprawdzenia zbliżających się kursów. Wszelkie koszty związane z kursem i wydaniem certyfikatu znajdą Państwo w zakładce cennik.

Dziękujemy!