Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego- Katowice  styczeń 2021r, Ckz

Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej Unii Europejskiej ?

Zapraszamy na szkolenie do  Katowic : Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Ckz (przewoźnika drogowego rzeczy oraz  spedycja)

 Firma Koal serdecznie zaprasza do Katowic na  weekendowy kurs w Katowicach

  styczeń 2021r ( 3dni) -(termin może zostać przesunięty na wrzesień 2020)

Celem kursu Ckz jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową. Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej .

Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy….  W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu  97% ZDAWALNOŚCI ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM .

Serdecznie zapraszamy na kurs Ckz certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego do Kalisza osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem  – dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. Zajęcia prowadzić będzie Pani Violetta Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal).

Serdecznie zapraszamy KOAL.

Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy koal.com.pl

Zapraszamy  do Katowic- Koal

tel:  536 499 499

www.koal.com.pl

cena szkolenia: 1400zł