Lublin- Certyfikat Kompetencji Zawodowych – kurs listopad 2020

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego LUBLIN

Certyfikat kompetencji zawodowych- rzeczy i osób listopad 2020-Koal zaprasza

CPC LUBLIN- 6,7,8 listopad 2020r (30 godz.)

W związku ze wznowieniem procesu certyfikacji przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie ( egzaminów) Wznawiamy szkolenia  przygotowujące do ww egzaminu.

Zatem zapraszamy cię na szkolenie które odbędzie się w Lublinie 6,7,8 listopad 2020 -3dni pt,so,,nie, . Jedyny warunek aby przystąpić do szkolenia i egzaminu to ukończone 18 lat.

Cel  kursu : przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.( licencja transportowa, licencja spedycyjna)

Jaka jest zdawalność?

Na poziomie 91% , Zdawalność osób które zdały egzamin na certyfikat  za pierwszym podejściem

W cenie kursu co otrzymam?

 Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2000 pytań i komplet zadań ,  również omawiamy / przerabiamy wszystkie nowe  przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie

Dlaczego my a nie ktoś inny?

W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma Koal opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem  – dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Wszyscy wykładowcy  a przede wszystkim Pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu międzynarodowego w ITS.

Ile lat uczymy do egzaminu: 14 lat

Gdzie uczymy: na terenie całego kraju –patrz strona główna koal

Serdecznie zapraszamy KOAL.

Zapisy na szkolenie Tel.: 536 499 499

www.koal.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *