Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych -Rzeszów-luty 2020

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeszów. Kurs CPC . Rzeszów 21,22,23 luty 2020 r.

 Firma Koal  serdecznie zaprasza do Rzeszowa na kurs w dniach  21,22,23 luty 2020 r.

Dlaczego kurs w firmie KOAL?

W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma KOAL  opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem  – dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych. Wszyscy wykładowcy  a przede wszystkim Pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu PAŃSTWOWEGO w ITS.

Cel  kursu ?

Celem kursu jest  przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.( licencja transportowa, licencja spedycyjna)

Zdawalność?

Nasi kursanci w 92% zdają za pierwszym podejściem

W cenie kursu co otrzymam?

 Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,opracowania zadań . Na kursie  przerabiamy wszystkie  bieżące zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie.

Serdecznie zapraszamy  na kurs CPC  do Rzeszowa – KOAL

tel:  536 499 499

biuro@koal.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *