Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice -Pażdziernik 2020

Kurs Katowice Certyfikat Kompetencji Zawodowych – cpc- październik 2020

Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ?

Zapraszamy na szkolenie w Katowicach : Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja – dokument do wydania licencji

 Firma Koal serdecznie zaprasza do na trzydniowe weekendowe szkolenie w Katowicach   23,24,25 październik  2020 r .  Celem kursu  jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową. Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej .

Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy….  W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu  międzynarodowego.

Serdecznie zapraszamy do Katowic  osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem  – dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. Zajęcia poprowadzi głównie pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal).

Serdecznie zapraszamy KOAL.

Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy koal.com.pl

Zapraszamy KOAL

tel:  536 499 499

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *